FINDIK TANITIM GRUBU SWEETS&SNACKS 2012 FUARINA İŞTİRAK ETTİ

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) Türk fındığının bilinirliğini ve pazar payını arttırmak için yürütülen reklam ve tanıtım faaliyetleri çerçevesinde Fındık Tanıtım Grubu (FTG), 08-10 Mayıs 2012 tarihleri arasında Chicago/ABD'de düzenlenen ve ABD'nin en önemli çikolata, şekerleme ve kuruyemiş fuarı olarak kabul edilen Sweets&Snacks fuarına bir kez daha iştirak etti. 

69 Farklı ülkeden 550'ye yakın katılımcının iştirak ettiği ve toplam 14.000 kişiden fazla profesyonel firma temsilcisi tarafından ziyaret edilen fuarda Türk fındığı her zaman olduğu gibi büyük bir ilgiyle karşılandı.  

FTG standını ziyaret eden profesyonel firma temsilcilerine ürünlerinde katkı maddesi olarak kullanacakları fındık formları verildi ve ikili görüşmeler yoluyla fındık talepleri ve iletişim bilgileri alınarak fındık hakkındaki çeşitli soruları cevaplandırıldı. Ayrıca standa gelen ziyaretçilere tanıtım mahiyetinde 20 gramlık ambalajlarda kavrulmuş fındık paketleri ve Türk Fındığı'nın üretiminden nihai ürüne girene kadar geçirdiği süreci anlatan tanıtım filmi gösterildi. 

Resimler