FTG SHOEI FİRMASI TARAFINDAN DÜZENLENEN FUARA İŞTİRAK ETTİ

Fındık Tanıtım Grubu (FTG) Japonya'nın önde gelen gıda ithalatçılarından ve aynı zamanda fındık ithalatçılarından birisi olan Shoei Foods firmasının müşterilerine yönelik olarak 30 Mayıs 2012 tarihinde Osaka'da düzenlediği fuara iştirak etti. 

Sadece profesyonel firma temsilcileri tarafından ziyaret edilebilen fuara toplam 32 firma katılımcı olarak iştirak etti. Japonya'nın önde gelen gıda markalarının çoğunun Shoei firmasının müşterileri arasında bulunması nedeniyle, söz konusu fuarda ziyaretçilere büyük markalarla tanışma fırsatı sağlandı.  

FTG standını ziyaret eden firma yetkililerinin fındık ile ilgili soruları cevaplandırıldı ve fuar süresince ziyaretçilere kavrulmuş fındık numuneleri dağıtıldı. Diğer taraftan, ürün geliştirme çalışmalarında fındık kullanmalarını teşvik etmek amacıyla, ziyaretçilere Japonya'da üretilen fındıklı kek ve fındıklı bisküvi örnekleri takdim edildi. Profesyonel firma temsilcileri arasında bilinirliğin arttırılması için Türk fındığının sağlığa faydalarını ve çeşitli fındıklı tariflerini içeren broşürler dağıtıldı. 

Resimler