FINDIK TANITIM GRUBU FHC FUARINA İŞTİRAK ETTİ

Fındık Tanıtım Grubu (FTG), Çin Halk Cumhuriyeti'nde halen devam ettirmekte olduğu reklam ve PR çalışmalarının bir uzantısı olarak, 14-16 Kasım 2012 tarihleri arasında Şanghay'da gerçekleştirilen ve ülkenin en büyük ve en eski gıda fuarlarından olan FHC 2012 (International Exhibition for Food, Drink, Hospitality, Foodservice, Bakery & Retail Industries) fuarına iştirak etti.

Fuar idaresinden alınan bilgilere göre, 70 farklı ülkeden toplam 1.500'e yakın firmanın iştirak ettiği "FHC 2012” fuarı, yaklaşık 30.000 kişi tarafından ziyaret edildi.

Pekin Ticaret Müşavirimiz Sn. Ender Öncü, Şanghay Ticaret Ataşeleri Sn. Bilgehan Şaşmaz ve Sn. Kadir Yazıhan'ın da ziyarette bulunduğu standımız ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Çince tanıtım filminin gösteriminin yapıldığı FTG standında ziyaretçilere tanıtım mahiyetinde 20 gramlık ambalajlarda kavrulmuş fındık paketleri ikram edildi ve ikili görüşme yapılan firma temsilcilerine fındığın farklı sektörlerdeki uygulamaları hakkında detaylı bilgiler aktarılırken, ürünlerinde katkı maddesi olarak kullanacakları fındık formlarından numuneler verildi.