FTG TOKYO/JAPONYA'DA DÜZENLENEN DESSERT SWEETS BAKERY & DRINK FESTIVAL 2014 FUARINA İŞTİRAK ETTİ

FINDIK TANITIM GRUBU TOKYO/JAPONYA'DA DÜZENLENEN DESSERT SWEETS BAKERY & DRINK FESTIVAL 2014 FUARINA İŞTİRAK ETTİ

Japonya'da Türk fındığının bilinirliğini ve pazar payını arttırmak için 2000 yılından itibaren reklam ve tanıtım faaliyetleri yürütmekte olan Fındık Tanıtım Grubu (FTG), 02-04 Nisan 2014 tarihleri arasında Tokyo/Japonya'da düzenlenen ve tatlı sektöründe Japonya'nın en büyük fuarı olan "Dessert Sweets Bakery & Drink Festival 2014” fuarına iştirak etti.

Bu sene 11.si düzenlenen "Dessert Sweets Bakery & Drink Festival 2014” fuarına 200 katılımcı firma iştirak ederken, söz konusu fuar 3 gün boyunca 72.000 kişi tarafından ziyaret edildi.

            

Fındığın bir çerez olarak kullanımının yanı sıra daha farklı alanlarda da kullanıldığını göstermek amacıyla fuar süresince FTG standında, fındıklı çikolatalı kek, fındıklı kurabiye, fındıklı dondurma, fındık kreması ve kavrulmuş fındık ikramında bulunuldu. Ayrıca, fındık talepleri olan firmaların iletişim bilgileri ile talepleri alınarak fındık hakkındaki çeşitli soruları cevaplandırıldı ve firmalara ürün portföylerine göre kullanabilecekleri fındık formlarından numuneler ve İngilizce ile Japonca broşürler, tanıtım CD'leri ve çantaları takdim edildi.

       

Resimler